У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карпати - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Карпати - Знам'янка:

Розклад поїздів Карпати Знам'янка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Карпати Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Свалява, Воловець, Славське, Сколе, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.24 зі станції Карпати, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 08.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Карпати Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Карпати - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Карпати - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Карпати – Знам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
47 Ужгород Запоріжжя 17.24
Карпати
08.15
Знам'янка-Пас.
14 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
39 Солотвино Запоріжжя 17.24
Карпати
08.15
Знам'янка-Пас.
14 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Карпати -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Карпати — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Карпати