У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Карпати
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Карпати:

Розклад поїздів Знам'янка Карпати на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Карпати найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Бердичів, Львів, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.54 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Карпати прибувають вони відповідно о 03.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Карпати є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Карпати складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Карпати можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 12.54
Знам'янка-Пас.
03.45
Карпати
14 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
40 Запоріжжя Ужгород 12.54
Знам'янка-Пас.
03.45
Карпати
14 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Карпати

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Карпати — Знам'янка