У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Фундукліївка:

Розклад поїздів Херсон Фундукліївка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Фундукліївка найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Явкине, Новий Буг, Казанка, Долинська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.00 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Фундукліївка прибувають вони відповідно о 03.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Фундукліївка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Фундукліївка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Фундукліївка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Київ 18.00
Херсон
03.01
Фундукліївка
9 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Фундукліївка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фундукліївка — Херсон