У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Херсон Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Явкине, Новий Буг, Казанка, Долинська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.00 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 03.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Київ 18.00
Херсон
03.38
Ім. Тараса Шевченка
9 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Херсон