У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Дніпро:

Розклад поїздів Ковель Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Олександрія, Остки, Вільногірськ, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.25, 22.25 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 12.14, 18.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 18.25
Ковель
12.14
Дніпро-Головний
17 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 22.25
Ковель
18.03
Дніпро-Головний
19 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Ковель