У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Дніпро:

Розклад поїздів Ковель Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Рожище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.14 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 05.37, 04.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ковель - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 10.14
Ковель
05.37
Дніпро-Головний
19 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 10.14
Ковель
04.58
Дніпро-Головний
18 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Ковель