З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Дніпро:

Розклад поїздів Ковель Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Рожище, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.14, 17.35 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.40, 11.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 10.14
Ковель
04.40
Дніпро-Головний
18 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
188Л Ковель Дніпро 17.35
Ковель
11.32
Дніпро-Головний
17 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Ковель