У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Полтава:

Розклад поїздів Ковель Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Полтава найчастіше зупиняються на станціях Рівне, Шепетівка, Бердичів, Київ-Пас., Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.15 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 12.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Хелм Харків 23.15
Ковель
12.18
Полтава-Киівська
13 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Ковель