У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Полтава:

Розклад поїздів Ковель Полтава на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Полтава найчастіше зупиняються на станціях Рівне, Київ-Пас., Гребінка, Ківерці, Дарниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.51, 21.31 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 04.07, 10.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ковель – Полтава залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ковель - Полтава можна від 726.40 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Дорохуск Харків 15.51
Ковель
04.07
Полтава-Киівська
12 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
94 Хелм Харків 21.31
Ковель
10.48
Полтава-Киівська
13 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Ковель