У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Харків:

Розклад поїздів Київ-Пас. Харків на поточний момент містить 12 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Харків найчастіше зупиняються на станціях Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Дарниця, Ніжин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.12, 02.22, 03.19 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 08.50, 09.10, 12.41 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ-Пас. Харків свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ-Пас. - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ-Пас. – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ-Пас. - Харків можна від 144.97 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Київ-Пас.