У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Одеса:

Розклад поїздів Луцьк Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Одеса найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Калинівка-1, Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.47 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Луцьк – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Луцьк - Одеса можна від 256.54 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 19.47
Луцьк
09.08
Одеса-Головна
13 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Луцьк