У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Одеса:

Розклад поїздів Мукачево Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Одеса найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Підволочиськ, Подільськ-Жм., Рудниця, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.49 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 14.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
37 Ужгород Одеса 21.49
Мукачево
14.22
Одеса-Головна
16 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Мукачево