У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Рівне:

Розклад поїздів Мукачево Рівне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Рівне найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.31 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.29, 09.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
265 Ужгород Ковель 23.31
Мукачево
09.29
Рівне
9 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
265 Ужгород Луцьк 23.31
Мукачево
09.25
Рівне
9 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Мукачево