У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Мукачево:

Розклад поїздів Рівне Мукачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Дубно, Радивилів, Броди, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.02 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 05.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Мукачево залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Мукачево можна від 234.44 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Луцьк Ужгород 19.02
Рівне
05.09
Мукачево
10 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Рівне