У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Мукачево Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 31. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Шепетівка, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.16 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 08.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.16
Мукачево
08.19
Суми
19 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Мукачево