У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Мукачево Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 31. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Славута-1, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.41 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 08.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Мукачево – Суми(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Мукачево - Суми(всі вокзали) можна від 313.90 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 12.41
Мукачево
08.47
Суми
20 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Мукачево