У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Запоріжжя:

Розклад поїздів Мукачево Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.28 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 14.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
3 Ужгород Запоріжжя 16.28
Мукачево
14.30
Запоріжжя-1
22 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Мукачево