У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Запоріжжя:

Розклад поїздів Мукачево Запоріжжя на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Карпати, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.07, 17.56 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 14.31, 13.55, 13.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Мукачево – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Мукачево - Запоріжжя можна від 347.40 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
47 Ужгород Запоріжжя 17.07
Мукачево
14.31
Запоріжжя-1
21 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
39 Солотвино Запоріжжя 17.07
Мукачево
13.55
Запоріжжя-1
20 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
3 Ужгород Запоріжжя 17.56
Мукачево
13.48
Запоріжжя-1
19 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Мукачево