У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Мукачево:

Розклад поїздів Запоріжжя Мукачево на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.37, 07.20, 18.00 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 04.02, 13.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Мукачево залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - Мукачево можна від 393.26 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Ужгород 06.37
Запоріжжя-1
04.02
Мукачево
21 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
04.02
Мукачево
20 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
4 Запоріжжя Ужгород 18.00
Запоріжжя-1
13.12
Мукачево
19 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Запоріжжя