У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Корсунь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Корсунь:

Розклад поїздів Миколаїв Корсунь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Корсунь найчастіше зупиняються на станціях Явкине, Новий Буг, Казанка, Долинська, Чорноліська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.24 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Корсунь прибувають вони відповідно о 02.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Корсунь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Корсунь складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Корсунь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Київ 17.24
Миколаїв-Пас.
02.44
Корсунь
9 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Корсунь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Корсунь — Миколаїв