У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Рівне:

Розклад поїздів Одеса Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Рівне найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Козятин-1, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.03 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 05.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Одеса – Рівне залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Одеса - Рівне можна від 223.20 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 17.03
Одеса-Головна
05.57
Рівне
12 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Одеса