У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Рівне:

Розклад поїздів Одеса Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Рівне найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Козятин-1, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 06.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 18.29
Одеса-Головна
06.41
Рівне
12 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Одеса