У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Одеса:

Розклад поїздів Рівне Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Одеса найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Вінниця, Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Одеса можна від 236.55 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 21.10
Рівне
09.08
Одеса-Головна
11 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Рівне