У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Одеса:

Розклад поїздів Рівне Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Одеса найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.54 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 21.54
Рівне
09.49
Одеса-Головна
11 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Рівне