У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перечин - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перечин - Львів:

Розклад поїздів Перечин Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Перечин Львів найчастіше зупиняються на станціях Великий Березний, Кострино, Сянки, Турка, Стрілки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.42 зі станції Перечин, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 21.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перечин Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перечин - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Перечин - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 15.42
Перечин
21.10
Львів
5 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перечин -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перечин — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Перечин