У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перечин - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перечин - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Перечин Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Перечин Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Великий Березний, Кострино, Сянки, Турка, Стрілки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.42 зі станції Перечин, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 04.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перечин Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перечин - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Перечин - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 15.42
Перечин
04.09
Вінниця
12 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перечин -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перечин — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Перечин