У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Олевськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Олевськ:

Розклад поїздів Рафалівка Олевськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Олевськ найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Олевськ прибувають вони відповідно о 02.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Олевськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Олевськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Олевськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Олевськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
02.33
Олевськ
2 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 23.53
Рафалівка
02.33
Олевськ
2 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Олевськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олевськ — Рафалівка