У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Житомир
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Житомир:

Розклад поїздів Рафалівка Житомир на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Житомир найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Житомир прибувають вони відповідно о 06.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Житомир є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Житомир складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Житомир можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Житомир залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
06.07
Житомир
6 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 23.53
Рафалівка
06.07
Житомир
6 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Житомир

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Житомир — Рафалівка