У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Ходорів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Ходорів:

Розклад поїздів Рахів Ходорів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Ходорів найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Ходорів прибувають вони відповідно о 15.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Ходорів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Ходорів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рахів - Ходорів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Ходорів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
15.57
Ходорів
6 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Ходорів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ходорів — Рахів