У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Бердичів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Бердичів:

Розклад поїздів Рівне Бердичів на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Бердичів найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Здолбунів-Пас., Кривин, Славута-1, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.16, 17.26 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Бердичів прибувають вони відповідно о 03.14, 20.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Бердичів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Бердичів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Бердичів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Бердичів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Бердичів можна від 146.09 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Хелм Харків 00.16
Рівне
03.14
Бердичів
2 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
24 Хелм Київ 00.16
Рівне
03.14
Бердичів
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 17.26
Рівне
20.10
Бердичів
2 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 21.10
Рівне
00.34
Бердичів
3 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
78 Ковель Одеса 21.10
Рівне
00.34
Бердичів
3 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Бердичів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бердичів — Рівне