У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Рівне Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.41, 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 01.52, 05.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Ім. Тараса Шевченка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Ім. Тараса Шевченка можна від 211.33 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Хелм Дніпро 17.41
Рівне
01.52
Ім. Тараса Шевченка
8 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 21.10
Рівне
05.42
Ім. Тараса Шевченка
8 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Рівне