У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Рівне Харків-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Бердичів, Київ-Пас., Гребінка, Лубни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.16 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 13.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рівне - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Харків-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Харків-Пас. можна від 593.98 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Хелм Харків 00.16
Рівне
13.53
Харків-Пас.
13 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Рівне