У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Кодима
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Кодима:

Розклад поїздів Рівне Кодима на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Кодима найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Козятин-1, Крижопіль, Вапнярка, Ярошенка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Кодима прибувають вони відповідно о 05.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Кодима є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Кодима складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Кодима можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Кодима залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Кодима можна від 215.91 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 21.10
Рівне
05.37
Кодима
8 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Кодима

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кодима — Рівне