У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Слобідка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Слобідка:

Розклад поїздів Рівне Слобідка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Слобідка найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Калинівка-1, Рудниця, Крижопіль, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Слобідка прибувають вони відповідно о 06.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Слобідка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Слобідка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Слобідка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Слобідка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 21.10
Рівне
06.03
Слобідка
8 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Слобідка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Слобідка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Слобідка — Рівне