У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Рівне Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Батьово, Мукачево, Карпати, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.30 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 06.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рівне - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
266 Ковель Ужгород 18.30
Рівне
06.50
Ужгород
12 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Луцьк Ужгород 18.30
Рівне
06.50
Ужгород
12 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Рівне