У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Рівне:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Рівне найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Стрий, Дубно, Радивилів, Броди, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.25 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Рівне залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Рівне можна від 257.58 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
367 Ужгород Ковель 22.25
Ужгород
09.51
Рівне
11 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Ужгород(всі вокзали)