У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Павлоград
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Павлоград:

Розклад поїздів Роздільна Павлоград на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Павлоград найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Павлоград-1 прибувають вони відповідно о 12.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Павлоград є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Павлоград складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Павлоград можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Павлоград залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
192 Одеса Краматорськ 22.04
Роздільна-1
12.28
Павлоград-1
14 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
60 Одеса Харків 22.04
Роздільна-1
12.28
Павлоград-1
14 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Павлоград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Павлоград

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Павлоград — Роздільна