У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Свалява:

Розклад поїздів Роздільна Свалява на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Свалява найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.47 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 07.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Свалява є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Свалява залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна - Свалява можна від 467.88 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.47
Роздільна-1
07.07
Свалява
15 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Роздільна