У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Роздільна:

Розклад поїздів Свалява Роздільна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Роздільна найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.25 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 11.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Роздільна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Роздільна складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Роздільна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Роздільна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Роздільна можна від 288.39 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 21.25
Свалява
11.59
Роздільна-1
14 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Роздільна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна — Свалява