У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Близнюки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Близнюки:

Розклад поїздів Роздільна-1 Близнюки на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Близнюки найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Олександрія, Павлоград-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Близнюки прибувають вони відповідно о 14.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Близнюки є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Близнюки складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Близнюки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Близнюки залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
192 Одеса Краматорськ 22.04
Роздільна-1
14.56
Близнюки
16 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Близнюки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Близнюки — Роздільна-1