У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Лозова
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Лозова:

Розклад поїздів Роздільна-1 Лозова на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Лозова найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Лозова прибувають вони відповідно о 13.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Лозова є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Лозова складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Лозова можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Лозова залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна-1 - Лозова можна від 797.34 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
192 Одеса Краматорськ 22.04
Роздільна-1
13.44
Лозова
15 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
60 Одеса Харків 22.04
Роздільна-1
13.44
Лозова
15 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Лозова

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лозова — Роздільна-1