У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Волочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Волочиськ:

Розклад поїздів Роздільна-1 Волочиськ на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Волочиськ найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.47, 19.27 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Волочиськ прибувають вони відповідно о 23.12, 03.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Волочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Волочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Волочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Волочиськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.47
Роздільна-1
23.12
Волочиськ
7 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 15.47
Роздільна-1
23.12
Волочиськ
7 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Одеса Ясіня 19.27
Роздільна-1
03.03
Волочиськ
7 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 19.27
Роздільна-1
03.03
Волочиськ
7 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Волочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волочиськ — Роздільна-1