У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Врадіївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Врадіївка:

Розклад поїздів Роздільна-1 Врадіївка на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Врадіївка найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29, 22.04 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Врадіївка прибувають вони відповідно о 21.39, 01.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Врадіївка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Врадіївка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Врадіївка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Врадіївка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 18.29
Роздільна-1
21.39
Врадіївка
3 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
60 Одеса Харків 22.04
Роздільна-1
01.19
Врадіївка
3 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
192 Одеса Краматорськ 22.04
Роздільна-1
01.19
Врадіївка
3 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Врадіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Врадіївка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Врадіївка — Роздільна-1