У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Бердичів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Бердичів:

Розклад поїздів Рожище Бердичів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Бердичів найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Луцьк, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Бердичів прибувають вони відповідно о 00.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Бердичів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Бердичів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Бердичів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Бердичів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 18.24
Рожище
00.33
Бердичів
6 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
78 Ковель Одеса 18.24
Рожище
00.33
Бердичів
6 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Бердичів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бердичів — Рожище