У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Рожище Київ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Луцьк, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.57 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 06.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рожище - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Київ-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рожище - Київ-Пас. можна від 270.70 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
98 Ковель Київ 19.57
Рожище
06.04
Київ-Пас.
10 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Рожище