У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Новоград-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Новоград-Волинський:

Розклад поїздів Рожище Новоград-Волинський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Новоград-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Луцьк, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.57 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Новоград-Волинський-1 прибувають вони відповідно о 02.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Новоград-Волинський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Новоград-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рожище - Новоград-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Новоград-Волинський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
98 Ковель Київ 19.57
Рожище
02.08
Новоград-Волинський-1
6 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Новоград-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Новоград-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоград-Волинський — Рожище