У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Подільськ-Жм.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Подільськ-Жм.:

Розклад поїздів Рожище Подільськ-Жм. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Подільськ-Жм. найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Бердичів, Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 06.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Подільськ-Жм. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Подільськ-Жм. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Подільськ-Жм. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Подільськ-Жм. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 18.24
Рожище
06.30
Подільськ-Жм.
12 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Подільськ-Жм.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ-Жм. — Рожище