У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Роздільна:

Розклад поїздів Рожище Роздільна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Роздільна найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Козятин-1, Слобідка, Кодима, Рудниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 08.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Роздільна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Роздільна складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Роздільна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Роздільна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 18.24
Рожище
08.04
Роздільна-1
13 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Роздільна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна — Рожище