У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Сколе
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Сколе:

Розклад поїздів Рожище Сколе на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Сколе найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Луцьк, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.10 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Сколе прибувають вони відповідно о 02.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Сколе є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Сколе складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Сколе можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Сколе залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Ковель Ужгород 17.10
Рожище
02.03
Сколе
8 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Сколе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Сколе

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сколе — Рожище