У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Самбір - Львів:

Розклад поїздів і електричок Самбір - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Самбір вранці о 08 г 03 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 58 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Самбір о 20 г 02 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Самбір до пункту прибуття Львів становить 1 г 42 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 10 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 3 хв.
Деякі поїзди від станції Самбір до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Самбір - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: 63 Км, 39 Км, Ставчани.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Самбір - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Самбір - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Самбір до станції Львів можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Самбір Львів починається від 123.99 гривень. Квиток на електричку коштує 41.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6018 Сянки Львів 08.03
Самбір
09.58
Львів
1 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Сянки Львів 17.20
Самбір
19.23
Львів
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 20.02
Самбір
21.12
Львів
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Самбір -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Самбір

За маршрутом Самбір - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Самбір - Львів Показати тільки електрички сполученням Самбір - Львів