У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Самбір
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Львів - Самбір:

Розклад поїздів і електричок Львів - Самбір на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Львів вранці о 06 г 20 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 33 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Львів о 20 г 43 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Львів до пункту прибуття Самбір становить 1 г 46 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 13 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 4 хв.
Деякі поїзди від станції Львів до станції Самбір курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Львів - Самбір проїжджають через такі станції і населені пункти як: Скнилів, Хишевичі, Конюшки.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Львів - Самбір, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Львів - Самбір можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Львів до станції Самбір можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Львів Самбір починається від 126.31 гривень. Квиток на електричку коштує 41.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Київ Чоп 06.20
Львів
07.33
Самбір
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
6021 Львів Сянки 09.30
Львів
11.23
Самбір
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 17.40
Львів
19.44
Самбір
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Львів Сянки 20.43
Львів
22.39
Самбір
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Львів -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Самбір

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Самбір — Львів

За маршрутом Львів - Самбір курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Львів - Самбір Показати тільки електрички сполученням Львів - Самбір