У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Білопілля
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Білопілля:

Розклад поїздів Свалява Білопілля на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Білопілля найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Шепетівка, Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.13 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Білопілля прибувають вони відповідно о 08.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Білопілля є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Білопілля складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Білопілля можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Білопілля залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.13
Свалява
08.01
Білопілля
18 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Білопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Білопілля

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Білопілля — Свалява