У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Дьйор
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Дьйор:

Розклад поїздів Свалява Дьйор на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Дьйор найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Чоп, Захонь, Кишварда, Демечер, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Дьйор прибувають вони відповідно о 10.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Дьйор є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Дьйор складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Дьйор можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Дьйор залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749 Київ Відень 23.29
Свалява
10.00
Дьйор
10 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Дьйор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Дьйор

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дьйор — Свалява