У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Дніпро:

Розклад поїздів Свалява Дніпро на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Стрий, Львів, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.37, 18.20 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 11.33, 11.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Дніпро залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Дніпро можна від 1.00 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
39 Солотвино Запоріжжя 17.37
Свалява
11.33
Дніпро-Головний
17 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
47 Ужгород Запоріжжя 17.37
Свалява
11.33
Дніпро-Головний
17 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
3 Ужгород Запоріжжя 18.20
Свалява
11.53
Дніпро-Головний
17 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Свалява