У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Калинівка-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Калинівка-1:

Розклад поїздів Свалява Калинівка-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Калинівка-1 найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.44 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Калинівка-1 прибувають вони відповідно о 05.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Калинівка-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Калинівка-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Калинівка-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Калинівка-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
81 Ужгород Київ 18.44
Свалява
05.34
Калинівка-1
10 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Калинівка-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Калинівка-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинівка-1 — Свалява