У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Кам'янець-Подільський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Кам'янець-Подільський:

Розклад поїздів Свалява Кам'янець-Подільський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Кам'янець-Подільський найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.44 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Кам'янець-Подільський прибувають вони відповідно о 08.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Кам'янець-Подільський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Кам'янець-Подільський складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Кам'янець-Подільський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Кам'янець-Подільський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Кам'янець-Подільський можна від 236.52 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 18.44
Свалява
08.36
Кам'янець-Подільський
13 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Кам'янець-Подільський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янець-Подільський — Свалява