У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Кам'янське-Пасажирське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Кам'янське-Пасажирське:

Розклад поїздів Свалява Кам'янське-Пасажирське на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Кам'янське-Пасажирське найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Стрий, Львів, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.37, 18.23 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Кам'янське-Пасажирське прибувають вони відповідно о 10.58, 11.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Кам'янське-Пасажирське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Кам'янське-Пасажирське складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Кам'янське-Пасажирське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Кам'янське-Пасажирське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Кам'янське-Пасажирське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Кам'янське-Пасажирське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янське-Пасажирське — Свалява